Samantha- Part 2

5. listopadu 2012 v 18:46 | Barbarka |  Příběhy

Jednou večer slyším jak mi někdo volá. Byla to Amélie a tak jsem to zvedla. " ÁÁÁÁ ÁÁ!!!!" křičela. " Amélie, uklidni se , co se děje??" snažila jsem se, aby se už vymáčkla.
" To není možný, One Direction přijedou k nám!!!!!!" povídala. Obě jsme začali křičet radostí. Hned jsem běžela za mámou a přemluvit jí, abych mohla na koncert. Přes dlouhé přemlouvání, můžu jít. Já se asi zblázním. Kdybych je před měsícem nepoznala, nešla bych teď na jejich koncert.
Dnes je můj DEN D. Jdu s Amélií na koncert One Direction. Už se nemůžu dočkat, ani spát jsem nemohla. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Když jsme tam dorazily, už jsme se musely mačkat v davu. Konečně jsme se dostaly do haly, ale nikde jsem neviděla Amélii. Rozhlížela jsem se, ale neviděla jsem ji.
Proto jsem ji začala hledat, šla jsem někam a vůbec jsem nevěděla kam. Najednou jsem do něčeho narazila. Otočila jsem se, abych zjistila do čeho, ale já jsem narazila do někoho. Byl to Liam, začaly mi téct slzy po tváři. Co se ti stalo, proč brečíš?"starostlivě se mě vyptával. " Já nemůžu najít mojí kamarádku, asi se ztratila v davu a já se jí snažím najít."vyprávěla jsem. Aha, ale tady je zákulisí, pochybuju, že ji tu najdeš. Můžu pro tebe něco udělat?" snažil se mi pomoct. " No, já nevím jak bys mi mohl pomoct." " Na konci koncertu ji něco vzkážeme, řekni mi co a já to zařídím." Navrhl mi. " Díky, tak jí vzkaž, ať na mě čeká po koncertě venku. Jmenuje se Amélie a ještě řekni, že jí to vzkazuje Samantha." " Samantha je hezké jméno. Tak neboj se já to všechno zařídím a už mi tu nebřeč." Pousmál se. Kdyby věděl, že já brečím kvůli němu a ne kvůli Amélii. Liam zavolal na ochranku a řekl, aby mě doprovodili k podium. Zazpívali všechny moje oblíbené písničky. Právě teď Harry vystoupil a chtěl něco říct, ale fanynky tak řvaly, že by ho snad nikdo neslyšel. A tak zařval, aby byly chvíli zticha. No, abych pravdu řekla moc mě to překvapilo. Koukla jsem se na Liama a on se na mě usmál a já věděla, že Harry chce říct zprávu pro Amélii.
" Poslouchejte mě, mám vzkaz pro Amélii od Samanthy. Mám vyřídit, že po koncertu má počkat před halou a tam na ni bude čekat." povídal Harry. Venku už na mě čekala Amélie a klukama. Byla jsem ráda , že se jí nic nestalo. " Liame moc ti děkuju , nevím jak ti to mám oplatit." vykoktala jsem ze sebe. " No, tak nás tady můžete provést po městě." navrhl Zayn.
" To je skvělí nápad." řekla Amélie. " Tak se sejdeme zítra tady v 10 hodin?" zeptal se Naill.
" Platí." souhlasila jsem. Celou cestu domů jsem Amélii vyprávěla příhodu s Liamem.
Ráno jsem už byla vzhůru v pět hodin. Nemohla jsem se prostě dočkat až se s nimi zase setkám. V tu chvíli mi volala Amélie a řekla mi, že dneska nemůže jít se mnou, protože musí hlídat mladšího bráchu. To mě teda naštvalo, ale zase je budu mít jenom pro sebe. Vím, že se teď chovám trochu ošklivě, ale One Direction jen tak často nepotkám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama