Samantha-Part 3

6. listopadu 2012 v 16:46 | Barbarka |  Příběhy

Byla jsem tam včas, ale ještě tam nikdo nebyl. Bála jsem se, že si ze mě vystřelili a nepřijdou. Po 10 minutách přišel Liam. " Ahoj, promiň že jdu pozdě." usmál se na mě. " To je dobrý. kde jsou kluci." Divila jsem se, protože po nich tu nejsou žádné stopy. " No oni musí jít na autogramiádu." odpovídal. " A ty tam nemusíš?" " Ne, já jsem se chtěl vidět." začal se červenat. Začala jsem se taky červenat: " Opravdu, tomu nevěřím. Vždyť jsem jedna z těch ulítlých fanynek." " Ne, ty jsi úplně jiná." A políbil mě. Zatočila se mi hlava. Liam Payne mě políbil, teda doufám že ne ve snu. Opravdu tohle není sen. Chvíli jsme se koukali do očí. On má tak hezké oči, může existovat někdo tak milý a krásný. Později jsem ho provedla po městě. Opravdu to byla legrace. Potom mě šel doprovodit domů. Tam mě znova políbil. " Jsi tak krásná, povídal, " vtipná, prostě dokonalá." " Ne, ty jsi dokonalý." Vyvracela jsem mu poslední větu, ale líbilo se mi , že si to o mě myslí. Pak jsme se naposledy políbili a rozloučili se.
Od toho dne jsme se neviděli. Pouze jsme si psali a volali, ale to mě nestačilo. Já ho fakt miluju. Zdá se, že on asi ne. Chápu,že má hodně práce a nemá čas, ale mohl se tu stavit. Jednou ve škole ke mně přišla Amélie. " Ahoj Samantho, tak ti už volal?" "Celý týden nereaguje na esemesky a snažím se mu dovolat, ale nic." Vysvětlovala jsem. " No, tak to bys možná měla něco vědět, ale nejsem si jistá jestli je to pravda." povídala Amélie. " Co bych měla vědět. No tak vyklop to." snažila jsem se něco dozvědět. " No viděla jsem fotky Liame a nějaký holky. Četla jsem i články, kde psali, že chodí s tou holkou." " Cože, je to pravda?" dívala jsem se na kamarádku nevěřícně. " Přísahám, sama se pak koukni."
No fakt Amélie měla pravdu. Liam chodí s nějakou Stelou. Úplně se mi rozbušilo srdce. Začala jsem brečet. No není možný, vždyť mi říkal jak mě miluje. Od této chvíle jsem Liama a celý One Direction nesnášela. Když jsem o nich něco slyšela, začala jsem hned brečet. Liam mi volal a psal, ale já mu neodpovídala.
Někdo na nás zvoní. Jsem zvědavá kdo zase otravuje. Otevřu dveře a koho uvidím Liama. V tu chvíli jsem začala brečet a on na mě koukal jak na magora. " Co se stalo nemůžu se ti dovolat?" ptal se mě. " Ty to dobře víš a ještě máš drzost za mnou přijít. Myslíš si, že jsem tak naivní. A já si myslela, že mě máš rád." vykoktala jsem ze sebe. Chtěla jsem zavřít dveře, ale zastavil mě. " Já nevím co jsem ti proved a byl bych rád, kdybys mi to vysvětlila." nechápavě povídal. " Jo, tak ty nevíš o té holce co s tebou chodí? Jmenuje se Stela, tak teď si vzpomínáš?" začala jsem na něj křičet. " Cože? Já se Stelou nechodím." Začal se smát. " Jak to? A jak mi vysvětlíš ty fotky a články o vás?" už jsem byla o trochu klidnější. " Jsme kamarádi a bulvár z nás udělal pár. Fakt já se Stelou nechodím. Já miluju tebe." vysvětloval. To co řekl mě zaskočilo, ale věřím mu. Bulvár je takové věci schopný. Usmála jsem se na něj a políbila ho. " Taky tě miluju." řekla jsem.
Jsem ráda, že se to mezi námi vyřešilo. Už spolu půl roku chodíme, jsem ráda, že jsem poznala One Direction. Protože kdybych je nepotkala, tak bych neměla tak báječného kluka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama